O tym co lubię, jaka jestem i co kocham czyli wymieszane, poplątane- cała ja!
nazwa alternatywna >nazwa alternatywna
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Moja mała baletnica...

Nie przepadam za szyciem odzieży, ale to chyba już wszyscy zauważyli.Kiedy jednak ma się w domu taką strojnisie jak moja Karolcia , czasem trzeba się wysilić:) Spełniłam więc jej życzenie i uszyłam spódniczkę baletnicy; jak dobrze , że mała ma kochaną Ciocię która oddała na ten cel swoją halkę od sukni ślubnej. Tak nie wiele trzeba, żeby zobaczyć uśmiech na twarzy dziecka.

 

 

Dodać muszę, że ta śliczna narzuta na której siedzi Karolina to dzieło mojej Teściowej. Ona skromnie twierdzi, że to nic takiego, ale moim zdaniem jest śliczna i już! Więc dlaczego nie pokazać tego innym?

 

 


sobota, 29 stycznia 2011

Zastój na moim blogu totalny. Zostawiłam moje szmatki, maszynę i wyjechałam z dziećmi na ferie zimowe. Zajrzałam tu dzisiaj, ot tak z ciekawości i spotkała mnie  bardzo, bardzo miła niespodzianka. Otrzymałam WYRÓŻNIENIE!!! Tego się nie spodziewałam. Za to wyróżnienie dziękuję http://szydelkoszmatka.blogspot.com/

 

 

Zastanawiam się jakim cudem mój blog znalazł się w dziesiątce wyróżnionych blogów przez niw@, ale nie ukrywam, że jestem z tego powodu szczęśliwa i dumna.Teraz wiem, że jednak ktoś docenia to co robię...

Czas na zasady przyjmowania i przesyłania wyróżnienia:

1.Podziękować osobie przyznającej wyróżnienie, umieścić link do jej bloga;

2.Umieścić odznaczenie na swym blogu;

3.Wyznaczyć 10 blogów do wyróżnienia, podać do nich linki;

4.Powiadomić w komentarzu osoby, którym przyznajemy wyróżnienia.

 

Czas na moją listę blogów... tylko jak tu wybrać tą dziesiątkę, kiedy blogów zasługujących na wyróżnienie jest tak wiele??? No cóż, zaczynamy:

 

1.http://gazynia.blogspot.com/

2.http://patchworld.blox.pl/html

3.http://peniniaart.blogspot.com/

4.http://pracowniapodaniolem.blogspot.com/

5.http://niebaskrawek.blogspot.com/

6.http://lylis.blox.pl/html

7.http://haftowanie.blox.pl/html

8.http://myszkaszara.blox.pl/html

9.http://www.krymal.blogspot.com/

10.http://asikowewytworypotwory.blogspot.com/

 


 


23:43, ania121971 , różne
Link Komentarze (8) »
sobota, 22 stycznia 2011
Przytulanki.

Hmm... podobno są to kontrowersyjne postaci, słynne Teletubisie.Tak się tylko zastanawiam, dzieciaki uwielbiają je i nigdy nie słyszałam żeby przypisywały im płeć, no ale znależli się tacy którzy lepiej wiedzą. Tak czy siak Teletubisie zyskały nowego wielbiciela i to dla niego powstały.Granatowy jako sztuka próbna zostaje w domu z Karolinką, żółty już wkrótce trafi do małego Pawełka.

 


środa, 19 stycznia 2011
Kolejna lala.

Powstała kolejna tildowa lala; tym razem nie nadam jej imienia, to pozostawiam właścicielce do której trafi. Lala jest romantyczką szukającą bratniej duszy, mam nadzieję, że ją odnajdzie i już nigdy nie będzie samotna, a Oliwii do której ta panna należy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo jakieś paskudna choroba zagoniła ją do łóżka.

 

 


poniedziałek, 17 stycznia 2011
Troszkę inaczej...

Krótko mówiąc kolejny kuchenny obrazek ze znanym już wzorem. Dodałam jednak kilka bardziej pastelowych elementów, troszkę kwiatków i wygląda chyba nawet lepiej od poprzedniego, chociaż tamten też mi się podobał i nie ładnie jest się chwalić , ale został zlicytowany na aukcji WOŚP w naszej szkole. Bardzo mnie to ucieszyło,  bo nie byłam pewna czy znajdzie się na to amator:) Ludzie jednak mają wielkie otwarte serca gdy rusza ta piękna akcja.

 

 


sobota, 15 stycznia 2011
Walentynkowo.

Tak , tak...Walentynki za pasem, co prawda jakoś nie jestem ich wielbicielką, bo przecież to, że kogoś kochamy powinniśmy okazywać każdego dnia a nie od święta,to przecież na mnie świat się nie kończy. Pomyślałam więc o tych którzy tego dnia swoje otoczenie zdobią symbolami miłości i uszyłam komplecik podkładek który może stać się uzupełnieniem dekoracji stołowej. Podkładki są w moim ulubionym połączeniu kolorystycznym czerni i czerwieni.

 

 

 


piątek, 07 stycznia 2011
Szach i mat !

Podkładki pod kubki w komplecie z większą pod dzbanek z kawą , z całą pewnością cukiernica też się zmieści . Motyw szachownicy podsunęły mi dzieci które ostatnio namiętnie grywają w szachy . Czas więc zasiąść do popołudniowej kawki , szkoda tylko , że póki co nie mam jej z kim wypić ... może więc poczekam na mojego męża , chyba właśnie tak zrobię :)

 


środa, 05 stycznia 2011
...przed siebie...

Jakoś nie mogę ruszyć z szyciem ...ale coś drgnęło :) W moim zeszycie przybyło kilka projektów , a że łatwiej coś narysować niż uszyć więc niektóre z tych projektów jeszcze sobie poczekają .Wciąż eksperymentuję z moimi szyjątkami ,uchwycenie tego co mam na myśli nie do końca mi wychodzi, ale nie mam zamiaru się poddawać, w końcu chyba osiągnę to czego chcę - czas pokaże.Dzisiaj makatka pt:...przed siebie...- czasami mam nieodpartą chęć wyruszenia właśnie w taką drogę , nie oglądając się za siebie ...pewnie wiecie doskonale o czym mówię. Tak więc spełniam swoje marzenie w takiej oto formie.

 

 

Tak jak wyżej wspomniałam , nie udało mi się w odpowiedni sposób uchwycić tego tematu , ale chyba już wiem gdzie popełniłam błąd i w najbliższym czasie spróbuję raz jeszcze .

 

Wiadomość z ostatniej chwili: kiedy ja tutaj pisałam , moja córeczka zupełnie samodzielnie nawlekła igłę ! Teraz siedzi bardzo dumna i ma zamiar szyć sukienkę , czuje , że kolejna awanturka wisi w powietrzu , bo wszystko jest dobrze dopóki jej wychodzi , a jak nie to wpada w taką złość , że  ratuj się kto może , bo wtedy każdy winien jest jej porażki:):):) Kiedyś jednak chyba z tego wyrośnie...