O tym co lubię, jaka jestem i co kocham czyli wymieszane, poplątane- cała ja!
nazwa alternatywna >nazwa alternatywna
niedziela, 09 października 2011
Makatka z wiewiórką.

 To chyba moja ostatnie wiewióreczka, tym razem uwieczniłam to sympatyczne zwierzątko na makatce, która zawiśnie w sali naszych przedszkolaków.Mam nadzieję, że dzieciom się spodoba... Szyjąc tę makatkę, przypomniałam sobie spacery po parku z moim najstarszym synkiem:) Biegało tam mnóstwo wiewiórek, nie bały się podchodzić do ludzi, czasami miałam wrażenie, że wskoczą mu do wózka. To były piękne czasy...

 

 

Strasznie się stresowałam gdy zaczynałam robić pyszczek wiewiórki, w pierwszej chwili wydawało mi się, że jest zbyt koci, ale to chyba była lekka panika, bo teraz już tego podobieństwa nie widzę:)

Tagi: dziecięce
21:20, ania121971 , makatki
Link Komentarze (9) »
piątek, 30 września 2011
I znowu konie:)

 Udało się! Zakończyłam szycie w terminie, kamień z serca.....pozdrawiam towarzystwo z Gniezna:):):) Najbardziej z tego wszystkiego obawiałam się tej makatki, a właściwie koni które miałam na niej umieścić...

 

 

 Uroku dodaje już znane wszystkim słoneczko, jak zawsze skromne pikówki i motyw z ptakami....

 

 

  Całość fajnie wygląda, kolory są bardzo nasycone tak jak lubię.

 

 

 I to by było wszystko na dziś. Pozdrawiam wszystkich! Pa:)

Tagi: makatka
11:43, ania121971 , makatki
Link Komentarze (10) »
środa, 10 sierpnia 2011
Coś dla dzieciaków:)

  Dwa wpisy jednego dnia? Co tam, jak szaleć to szaleć:) Uszyłam dwie mini makatki, proste ale radosne. Oczywiście jak zawsze miałam problemy z pikówkami, nie wiem czy kiedyś opanuję to tak jak należy... może to nie moja bajka. Kocham jednak to moje szycie które w porywach doprowadza mnie do furii;), ale żyć bez tego nie potrafię, zostałam rasowym nałogowcem!

 

 

 To na dzisiaj wszystko:) 

niedziela, 01 maja 2011
Makatka.

Dopiero co minęły jedne święta, a tu już mamy kolejne. Nie dla mnie jednak ta świąteczna laba... niedługo wytłumaczę dlaczego, ale nie dziś:) Dzisiaj moja najnowsza makatka, w wiosennym nastroju kwiatki bliżej nie określonego gatunku.

 

 

W  http://asikowewytworypotwory.blogspot.com/   trwa Candy, zachęcam wszystkich do odwiedzin na tym blogu, na pewno Wam się spodoba.

  


środa, 05 stycznia 2011
...przed siebie...

Jakoś nie mogę ruszyć z szyciem ...ale coś drgnęło :) W moim zeszycie przybyło kilka projektów , a że łatwiej coś narysować niż uszyć więc niektóre z tych projektów jeszcze sobie poczekają .Wciąż eksperymentuję z moimi szyjątkami ,uchwycenie tego co mam na myśli nie do końca mi wychodzi, ale nie mam zamiaru się poddawać, w końcu chyba osiągnę to czego chcę - czas pokaże.Dzisiaj makatka pt:...przed siebie...- czasami mam nieodpartą chęć wyruszenia właśnie w taką drogę , nie oglądając się za siebie ...pewnie wiecie doskonale o czym mówię. Tak więc spełniam swoje marzenie w takiej oto formie.

 

 

Tak jak wyżej wspomniałam , nie udało mi się w odpowiedni sposób uchwycić tego tematu , ale chyba już wiem gdzie popełniłam błąd i w najbliższym czasie spróbuję raz jeszcze .

 

Wiadomość z ostatniej chwili: kiedy ja tutaj pisałam , moja córeczka zupełnie samodzielnie nawlekła igłę ! Teraz siedzi bardzo dumna i ma zamiar szyć sukienkę , czuje , że kolejna awanturka wisi w powietrzu , bo wszystko jest dobrze dopóki jej wychodzi , a jak nie to wpada w taką złość , że  ratuj się kto może , bo wtedy każdy winien jest jej porażki:):):) Kiedyś jednak chyba z tego wyrośnie...

środa, 10 listopada 2010
Konie.

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu,ale dziś publikuje powód mojej nieobecności.Makatka którą widzicie spędzała mi sen z powiek od jakiegoś czasu;niby nic nadzwyczajnego problem polegał jednak na tym,że nigdy nie rysowałam konia.Wiem co powiecie-można wydrukować-ale jestem jak Zosia Samosia i wszystko muszę sama,no i udało się.

 

Makatka ma być prezentem dla pewnej nastoletniej wielbicielki koni.Myślicie,że jej się spodoba?

 

 

 

Tagi: makatka
16:11, ania121971 , makatki
Link Komentarze (10) »
piątek, 22 października 2010
Projekt Pustynia.

Tak oto prezentuje się moja nowa makatka.Teraz,gdy za oknami rozpanoszyła się jesienna plucha,miło będzie spojrzeć na takie gorące klimaty.Rozmyślam jakie miejsce na ziemi uwiecznić na następnej makatce,bo choć ta nie jest idealna to szycie jej sprawiło mi wiele radości.Tylko jakoś  brakuje mi pomysłu...może ktoś mi coś podpowie?

 

Tagi: makatka
16:05, ania121971 , makatki
Link Komentarze (3) »
piątek, 17 września 2010
Makatka

Dzisiaj makatka,skromna mogła wypaść lepiej,ale to moje pierwsze potyczki z takimi rzeczami.Wyszła chyba całkiem nie żle.Trzeba sporo wprawy by tworzyć takie cudeńka jakie mam okazję podziwiać na innych blogach.

 

11:29, ania121971 , makatki
Link Komentarze (1) »